Powered by Smartsupp
Ta strona używa plików cookies.
ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

O FIRMIE BARTEX WĘGIEL SP. Z O.O.

MISJA FIRMY BARTEX WĘGIEL SP. Z O.O.


Ciepły i przytulny dom, do którego chce się wracać to marzenie każdego z nas. Chcemy, aby nasi Klienci cieszyli się wysokiej jakości źródłem ciepła, które równocześnie jest w atrakcyjnej cenie. Chcemy, aby pomimo zawirowań na rynku i innych nieprzewidywalnych sytuacji, w polskich domach nie zabrakło węgla do ogrzania Państwa domów. I chcemy, aby to wszystko było dla naszych Klientów dostępne szybko i bezproblemowo, za pomocą kilku kliknięć.

O nas


W BARTEX WĘGIEL SP. Z O.O. działamy na rynku już od 2007 roku. W początkowym okresie działalności skupiliśmy się głównie na usługach transportowych i spedycyjnych. Pod koniec 2007 roku rozpoczęliśmy sprowadzanie materiałów opałowych z Czech i ich dystrybucję na terenie kraju. Od początku stawialiśmy na wysoką jakość oferowanych produktów i połączeniu ich z atrakcyjnymi cenami. To zjednało nam wielu zadowolonych i powracających Klientów. Wkrótce staliśmy się centrum zaopatrywania w opał dla wielu składów, hurtowni oraz sklepów wielkopowierzchniowych, a także dla klientów indywidualnych. Teraz nadszedł czas na kolejny krok. Mamy nadzieję, że założenie sklepu internetowego z ofertą skierowaną dla osób indywidualnych spełni Państwa oczekiwania i pozwoli nam dostarczyć jeszcze więcej ciepła do kolejnych polskich domów.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE I WYSOKIE MOCE PRZEROBOWE


W BARTEX WĘGIEL SP. Z O.O. od zawsze stawiamy na ciągły i intensywny rozwój. Jednym z naszych priorytetów było zwiększenie mocy przerobowych, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości obsługi naszych klientów. Doprowadziło to do uruchomienia trzech najbardziej zaawansowanych technologicznie linii workujących materiały opałowe. Linie te pozwoliły na zdecydowane zwiększenie produkcji popularnej wśród Klientów serii węgli "Bartex Węgiel".